Hledáte ideální dárek pro své děti nejen k narozeninám?

Chcete prožít neobvyklý víkend se svými blízkými?

Chcete potěšit malé ratolesti nevšedním zážitkem v podobě dětské únikové hry, při které zažijí mnoho zábavy, adrenalinu, ale budou muset zapnout i mozkové závity a něco se naučí?

Pak je naše dětská úniková hra to pravé pro Vás!

Maximální počet hráčů v místnosti najednou je 7, kdy každý hráč nad rámec objednávky doplácí příplatek ve výši 199,-). Můžete zakoupit hru pro 3, 4, 5, 6 nebo 7 hráčů. Vždy jev rámci jedné hry nutný alespoň jeden dospělý doprovod!

Hra je vhodná pro hráče ve věku od 7 let do 14 let

Časový limit na jednu hru je 60 minut, počet nápověd během hry je neomezený (o každou nápovědu žádají sami hráči, jak uznají za vhodné)

Po hře je hráčům řešení všech úkolů objasněno

Po skončení hry se hráči mohou vyfotografovat se s libovolnými rekvizitami ze hry

V případě rezervace hry prosíme hráče, aby se dostavili alespoň 10 minut před rezervovaným časem, abychom hráčům mohli vysvětlit pravidla a popsat celý příběh hry

 

Rádi byste tento zážitek darovali? Pak využijte možnosti objednání našeho originálního dárkového poukazu v e-shopu. Více informací najdete ZDE

Jako první v České republice nabízíme dětské únikové hry. Jedná se o hry, které jsou primárně určeny dětem v daném věkovém rozmezí, které nám doporučil dětský psycholog podílející se na tvorbě her. Vždy se dětských her ovšem účastní alespoň jeden dospělý doprovod.

V případě hry, kterou jsme pro Vás připravili v historickém centru Českého Krumlova se ocitáte ve starém, temném podzemí, které obývá zlý čaroděj. Jeho zábavnou je trápení zvířátek, která uvězní a zkouší na nich svá temná zaklínadla. Právě však odešel nakrmit svého draka. Vás má hlídat jeho líný a neschopný učeň Hugo, který ale usnul. Zachraňte zvířátka, nejděte klíč a unikněte!

Vy a především Vaše ratolesti odehrají celou hru v prostorách, které jinde nenavštívíte - ve skutečném historickém podzemí Českého Krumlova, jehož jedinečná atmosféra hráče ihned vtáhne do děje hry!

A rodiče – nebojte, děti vám vrátíme celé, hra není nijak nebezpečná ani neúměrně strašidelná. Hra je koncipována právě pro dětské hráče.

Produkty